Eventy

i konferencje

Jeden z najważnych sposobów budowania wizerunku i wzmacniania relacji z interesariuszami

Eventy komunikacyjne

Commee Bridge Conference

Nasze wieloletnie doświadczenie, świetnie zorganizowany i kreatywny zespół w połączeniu z gotowością do podejmowania nowych wyzwań – to ważny krok do sukcesu wizerunkowego Twojej Firmy.

 

 

Krok 1

Scenariusz i przygotowania
Poznajemy Twoje wymagania. Powstają ramy scenariusza. Ustalamy cele komunikacyjne. Profilujemy grupę docelową wśród Gości. Analizujemy Ich cele i potrzeby.

Dbamy o opracowanie identyfikacji graficznej wydarzenia,  uruchomienie internetowego serwisu informacyjnego wraz z formularzem rejestracyjnym, druk materiałów, 

 

 

Krok 2

Miejsce. Technika. Catering i nocleg

Zapewniamy wynajem sal, pełną obsługę ścian LED, profesjonalne nagłośnienie, oświetlenie oraz scenę lub podest w przestrzeniach hotelowych, estradowych, industrialnych i plenerowych. Zapewniamy meble i stosowny wystrój podczas imprezy, obsługę konferencji międzynarodowych z systemem bezprzewodowego tłumacza symultanicznego, języka angielskiego i niemieckiego.  Obsługujemy transfer gości z lotniska. 

Specjalizujemy się w negocjacjach z hotelami w kwestiach noclegów i VIP hospitality. Ustalamy wyjątkowe menu, organizaujemy kolacje w restauracjach.

Krok 3

Przebieg eventu
Zapewniamy rejestrację wideo wydarzenia, sesje fotograficzne. Na życzenie klienta prowadzimy obsługę PR, kontakt z mediami. Przygotowujemy publikacje po wydarzeniu.
Niezwykle odpowiedzialnie planujemy działania  i utrzymujemy stały kontakt z Klientem na każdym etapie prac.

Współpracujemy ze sprawdzonymi partnarami, którzy odpowiadają za  obsługę techniczną .

Mamy klikunastoletnie doświadczenie w relacjach z hotelami.

Pracowaliśmy m.in. dla branży farmaceutycznej, spożywczej, OZE itd.

Skonatktuj się z nami aby zaplanować swoje wydarzenie.