Public Relations

Mamy wszechstronne doświadczenie; od mediów, instytucji państwowych, poprzez przedsiębiorstwa różnych sektorów i branż aż po wiodące organizacje społeczne.

Wiemy, jak ważna w działaniu organizacji jest komunikacja. Tworzymy i pomagamy przedsiębiorcom wdrażać najlepsze dla Nich rozwiązania. Tylko spójne i dobre zarządzanie komunikacją jest w stanie prowadzić do celów biznesowych.

Sprawdź ofertę

Wsparcie dla marketingu

PR to nie marketing, jednak te dwie dziedziny łączy coś, w czym Commee Bridge się specjalizuje. Komunikacja.

Treści reklamowe, marketingowe i wizerunkowe coraz częściej stanowią jednolitą strategię komunikacyjną. Naszą misją jest oferowanie Klientom najskuteczniejszych strategii komunikacyjnych wspierających marketing, tworzących emocjonalne więzi z ich konsumentami za pomocą angażujących historii. To ważny krok do osiągniecia wyznaczonych celów biznesowych.

Sprawdź ofertę

Eventy i Konferencje

Gale i Bankiety, Konferencje i kongresy, eventy marketingowe, otwarcia obiektów, pikniki firmowe – wszystko w jednym celu: budowania komunikacji z partnerami.

Organizowanie Eventów to dla nas twórcza praca, której początkiem jest zrozumienie potrzeb Klienta, jego celów komunikacyjnych i relacyjnych. W naszym Zespole mamy doświadczonych realizatorów, którzy kompleksowo przygotowują wydarzenia.

Sprawdź ofertę